0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
LaLiga
SD Eibar
۰
۲
FC Barcelona
Finished
۱۸:۴۵
CF Malaga
۱
۲
CF Valencia
Finished
۲۳:۱۵
CD Alaves
۱
۰
Deportivo La Coruna
Finished
۲۱:۰۰
Union Deportiva Las Palmas
۱
۲
FC Sevilla
Finished
۱۵:۳۰
France
Ligue 1
Paris Saint Germain
۵
۲
Racing Strasbourg
Finished
۱۹:۳۰
SM Caen
۲
۲
FC Stade Rennes
Finished
۲۲:۳۰
ES Troyes AC
۱
۰
FC Metz
Finished
۲۲:۳۰
SC Amiens
۰
۰
FC Toulouse
Finished
۲۲:۳۰
Angers Sco
۰
۱
AS Saint Etienne
Finished
۲۲:۳۰
HSC Montpellier
۱
۱
EA Guingamp
Finished
۲۲:۳۰
Portugal
Primeira Liga
SL Benfica
۴
۰
Boavista Porto
Finished
۲۱:۴۵
CD Aves
۰
۰
CS Maritimo Madeira
Finished
۱۹:۳۰
CD Feirense
۱
۳
Portimonense SC
Finished
۰۰:۰۰
Netherlands
Eredivisie
PSV Eindhoven
۲
۲
SC Heerenveen
Finished
۲۲:۱۵
NAC Breda
۱
۳
AZ Alkmaar
Finished
۲۲:۱۵
Vitesse Arnhem
۱
۲
Excelsior Rotterdam
Finished
۲۱:۰۰
ADO Den Haag
۲
۱
Willem II Tilburg
Finished
۲۳:۱۵
Turkey
Super Lig
Fenerbahce
۳
۰
Alanyaspor
Finished
۱۹:۳۰
Sivasspor
۳
۲
Osmanlispor FK
Finished
۱۶:۳۰
Antalyaspor AS
۲
۱
Kayserispor
Finished
۱۴:۰۰
Germany
Bundesliga
VfL Wolfsburg
۱
۲
FC Bayern Munich
Finished
۱۸:۰۰
Hamburger SV
۱
۲
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۱۸:۰۰
1. FC Cologne
۱
۱
Hannover 96
Finished
۱۸:۰۰
SC Freiburg
۱
۰
Werder Bremen
Finished
۱۸:۰۰
FC Schalke 04
۲
۱
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۲۱:۰۰
Qatar
Stars League
Al-Sadd
۵
۱
Al-Arabi Doha
Finished
۱۹:۲۵
AL Markhiya
۱
۱
Al-Khor
Finished
۱۷:۱۵
Italy
Serie A
Udinese Calcio
۰
۲
AS Roma
Finished
۱۷:۳۰
AC Chievo Verona
۲
۱
Cagliari Calcio
Finished
۲۰:۳۰
Genoa Cfc
۲
۰
Inter Milano
Finished
۲۳:۱۵
Switzerland
Super League
FC Basel
۰
۲
FC St. Gallen
Finished
۲۱:۳۰
FC Lugano
۱
۰
Grasshopper Club Zurich
Finished
۲۱:۳۰
Israel
Premier League
Maccabi Tel Aviv
۰
۱
Hapoel Raanana
Finished
۱۷:۳۰
Hapoel Beer Sheva
۳
۰
Maccabi Petah Tikva
Finished
۲۲:۰۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۱
۰
Maccabi Haifa
Finished
۱۹:۴۵
MS Ironi Ashdod
۳
۲
Hapoel Akko
Finished
۱۹:۳۰
Cyprus
1st Division
Apollon Limassol
۵
۱
Alki Oroklinis
Finished
۱۸:۳۰
AEK Larnaca
۶
۱
Ethnikos Achnas
Finished
۱۷:۳۰
Apoel Nicosia
۲
۱
AC Omonia Nicosia
Finished
۱۸:۳۰
NEA Salamina Famagusta
۰
۳
AEL Limassol
Finished
۲۰:۳۰
Greece
Super League
Lamia
۰
۲
PAOK Thessaloniki
Finished
۲۱:۰۰
A.o.k.
۲
۰
Apollon Smirnis
Finished
۱۶:۳۰
Asteras Tripolis
۰
۱
Atromitos Athinon
Finished
۱۸:۴۵
England
FA Cup
Brighton & Hove Albion
۳
۱
Coventry City
Finished
۱۸:۳۰
Sheffield Wednesday
۰
۰
Swansea City
Finished
۱۶:۰۰
West Bromwich Albion
۱
۲
Southampton FC
Finished
۱۸:۳۰
Huddersfield Town
۰
۲
Manchester United
Finished
۲۱:۰۰
Belgium
First Division A
Club Brugge
۲
۲
KRC Genk
Finished
۲۳:۰۰
SV Zulte Waregem
۳
۲
AS Eupen
Finished
۲۲:۳۰
Royal Antwerp FC
۰
۰
KV Oostende
Finished
۲۰:۳۰
Sporting Lokeren
۰
۱
KV Kortrijk
Finished
۲۲:۳۰
Serbia
Superliga
FK Crvena Zvezda
۳
۰
FK Javor Matis
Finished
۱۷:۰۰
FK Cukaricki
۲
۰
FK Macva Sabac
Finished
۱۹:۳۰
FK Zemun
۳
۰
FK Borac
Finished
۱۶:۳۰
Vojvodina Novi Sad
۲
۰
FK Vozdovac
Finished
۱۹:۳۰
RAD Beograd
۱
۱
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Svenska Cup, Group 2
AIK
۲
۱
Syrianska FC
Finished
۱۶:۳۰
IK Oddevold
۱
۱
Halmstads BK
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
1. Lig
Erzurum Büyüksehir Belediyesi Spor
۵
۱
Gaziantepspor
Finished
۱۳:۳۰
Balikesirspor
۱
۱
Elazigspor
Finished
۱۳:۳۰
Giresunspor
۰
۲
Denizlispor
Finished
۱۶:۰۰
Manisaspor
۱
۲
Adanaspor
Finished
۱۶:۰۰
Sweden
Svenska Cup, Group 5
Kalmar FF
۰
۰
Aatvidabergs FF
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Football League
Panachaiki 2005
۰
۱
Aiginiakos FC
Finished
۱۶:۳۰
Sparti
۰
۳
OFI Crete
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Superliga
Racing Club
۳
۱
Atletico Lanus
Finished
۰۱:۳۰
Estudiantes De La Plata
۲
۰
Union De Santa Fe
Finished
۰۱:۳۰
Argentinos Juniors
۲
۲
Atletico Tucuman
Finished
۲۳:۳۰
San Lorenzo
۱
۰
Newell'S Old Boys
Finished
۲۳:۳۰
CA Belgrano
۲
۲
Velez Sarsfield
Finished
۰۳:۴۵
Australia
A-League
Adelaide United FC
۲
۲
Central Coast Mariners FC
Finished
۱۲:۲۰
Wellington Phoenix FC
۲
۱
Perth Glory FC
Finished
۱۰:۰۵
Spain
LaLiga 2
Real Oviedo
۰
۰
Albacete Balompie
Finished
۲۰:۳۰
CA Osasuna
۰
۰
CF Reus Deportiu
Finished
۱۸:۳۰
Lorca FC
۰
۰
Sporting Gijon
Finished
۲۲:۳۰
AD Alcorcon
۱
۱
CD Tenerife
Finished
۲۰:۳۰
Gimnastic De Tarragona
۰
۲
Real Zaragoza
Finished
۲۳:۰۰
Romania
Liga 1
CFR Cluj
۲
۰
FC Astra Giurgiu
Finished
۲۲:۱۵
ACS Sepsi
۱
۱
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۵:۳۰
Scotland
Challenge Cup
THE New Saints FC
۱
۲
Dumbarton FC
Finished
۲۳:۰۵
Saudi Arabia
Saudi Professional League
Al-Ittihad Jeddah
۰
۰
AL Fateh SC
Finished
۲۱:۰۰
AL Faisaly
۲
۰
Ohud Medina
Finished
۱۹:۰۵
Paraguay
Primera Division, Apertura
Deportivo Santani
۱
۲
Libertad Asuncion
Finished
۰۰:۳۰
General Diaz
۱
۱
Independiente Fbc
Finished
۰۲:۴۵
Chile
Primera Division
Universidad De Chile
۳
۰
San Luis De Quillota
Finished
۰۲:۳۰
Everton De Vina Del Mar
۰
۱
Club Deportivo Universidad Catolica
Finished
۱۸:۳۰
England
Championship
Cardiff City
۱
۰
Middlesbrough FC
Finished
۱۸:۳۰
Preston North End
۱
۱
Wolverhampton Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Birmingham City
۰
۱
Millwall FC
Finished
۱۸:۳۰
Fulham FC
۲
۰
Aston Villa
Finished
۱۸:۳۰
Queens Park Rangers
۲
۰
Bolton Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Sunderland AFC
۰
۲
Brentford FC
Finished
۱۸:۳۰
Burton Albion
۰
۰
Nottingham Forest
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
Segunda Division
Cruz Azul Premier
۴
۱
CF Pachuca II
Finished
۰۰:۳۰
Puebla II
۲
۱
Cruz Azul Hidalgo
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
Segunda Liga
Academica De Coimbra
۱
۲
Vitoria Guimaraes B
Finished
۲۱:۳۰
FC Gil Vicente
۰
۰
Sporting CP B
Finished
۱۴:۴۵
Sporting Braga B
۱
۳
FC Arouca
Finished
۱۸:۳۰
Uruguay
Primera Division, Apertura
Montevideo Wanderers
۱
۱
Penarol Montevideo
Finished
۲۳:۳۰
Liverpool Montevideo
۲
۲
Boston River
Finished
۲۳:۳۰
CA Progreso
۴
۱
Rampla Juniors
Finished
۲۳:۳۰
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Fenerbahce
۱
۰
Alanyaspor
Finished
۱۳:۰۰
Sivasspor
۰
۰
Osmanlispor FK
Finished
۱۲:۳۰
Argentina
Primera C
Deportivo Merlo
۱
۲
Deportivo Armenio
Finished
۲۳:۳۰
Excursionistas
۱
۱
Justo Jose de Urquiza
Finished
۲۳:۳۰
El Porvenir
۳
۱
Mutual Leandro Niceforo Alem
Finished
۲۳:۳۰
Germany
2. Bundesliga
Fortuna Dusseldorf
۱
۱
SpVgg Greuther Furth
Finished
۱۵:۳۰
Holstein Kiel
۲
۲
FC Erzgebirge Aue
Finished
۱۵:۳۰
FC Ingolstadt 04
۰
۱
FC ST Pauli
Finished
۱۵:۳۰
Arminia Bielefeld
۲
۰
SV Darmstadt 98
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Club Almagro
۰
۱
Deportivo Riestra
Finished
۲۳:۳۰
Instituto AC Cordoba
۱
۰
Los Andes
Finished
۰۳:۳۰
CSD Flandria
۳
۵
CA Sarmiento
Finished
۲۳:۳۰
Independiente Rivadavia De Mendoza
۰
۱
Deportivo Moron
Finished
۰۴:۰۰
Juventud Unida Gualeguaychu
۰
۰
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
Finished
۰۳:۳۰
Austria
Bundesliga
LASK Linz
۲
۰
SCR Altach
Finished
۲۱:۰۰
SK Rapid Wien
۱
۱
SK Sturm Graz
Finished
۱۸:۳۰
Wolfsberger AC
۱
۳
FC Admira Wacker Modling
Finished
۲۱:۰۰
SV Mattersburg
۲
۱
FK Austria Wien
Finished
۲۱:۰۰
Scotland
League Two
Peterhead FC
۱
۱
Berwick Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Clyde FC
۲
۰
Cowdenbeath FC
Finished
۱۸:۳۰
Elgin City
۲
۲
Montrose FC
Finished
۱۸:۳۰
Stenhousemuir FC
۱
۰
Edinburgh City
Finished
۱۸:۳۰
Stirling Albion
۳
۰
Annan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Svenska Cup, Group 7
IFK Goteborg
۱
۰
Varbergs Bois FC
Finished
۱۸:۳۰
IK Sirius FK
۱
۱
Östers IF
Finished
۱۸:۳۰
India
I-League
Gokulam Kerala FC
۲
۱
Kingfisher East Bengal
Finished
۱۲:۰۰
Chennai City
۳
۱
Churchill Brothers SC
Finished
۱۵:۳۰
Bosnia & Herzegovina
Premijer Liga
Zrinjski Mostar
۳
۲
NK Gosk Gabela
Finished
۱۷:۰۰
NK Celik Zenica
۱
۰
NK Vitez
Finished
۲۰:۰۰
Sloboda Tuzla
۲
۰
Mladost Doboj Kakanj
Finished
۱۷:۰۰
FK Krupa
۲
۴
FK Zeljeznicar
Finished
۱۷:۰۰
Australia
Western Australia Night Series State League
Balga SC
۴
۶
Quinns Fc
Finished
۱۲:۳۰
Wanneroo City
۲
۱
Joondalup City
Finished
۱۴:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Torpedo Minsk
۰
۲
Isloch
Finished
۱۰:۳۰
Odra Opole
۰
۰
MKS Kluczbork
Finished
۱۲:۳۰
Balmazujvaros Sport Kft
۴
۰
Cigand SE
Finished
۱۳:۳۰
FK IM Rakovica
۰
۵
FK Dunavac
Finished
۱۱:۳۰
Uor Bakhmut
-
-
Forum-Avto Kramatorsk
Finished
۱۱:۳۰
Mako FC
-
-
Kiskunfelegyhazi TK
Finished
۱۱:۳۰
Uor Bakhmut Ii
۰
۲
Fc Slavyansk
Finished
۱۲:۵۰
GKS Jastrzebie
۴
۰
GKS Pniowek Pawlowice
Finished
۱۳:۳۰
Soroksar
۲
۱
SC Vasas Budapest
Finished
۱۳:۳۰
PFC Chernomorets Pomorie
۵
۱
Zagorets Nova Zagora
Finished
۱۳:۳۰
Bekescsabai Elore SE
۱
۳
AFC Uta Arad
Finished
۱۳:۳۰
SC Esv Parndorf 1919
۳
۱
SV Wimpassing
Finished
۱۳:۳۰
Slavia Kromeriz
۱
۶
MFK Skalica
Finished
۱۳:۳۰
Fk Imt
۰
۹
Fk Brodarac
Finished
۱۳:۳۰
Vmfd Zalgiris B
۰
۲
BFC Daugavpils
Finished
۱۳:۳۰
Gornik Zabrze II
-
-
GKS Pniowek Pawlowice
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
FK Lokomotiva Skopje
۰
۳
Gfk Tikves Kavadarci
Finished
۱۴:۳۰
Shinnik M Yaroslavl
۲
۳
Spartak Kostroma
Finished
۱۵:۳۰
Loko Vltavin
۲
۱
FC Mas Taborsko
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Tsarsko Selo Sofia
۱
۰
Botev Galabovo
Finished
۱۵:۳۰
Fk Zeleznicar Pancevo
۰
۳
Fk Jedinstvo Surcin
Finished
۱۵:۳۰
PFC Nesebar
۲
۱
Sozopol
Finished
۱۶:۰۰
FK Viktoria Zizkov
۲
۲
MFK Chrudim
Finished
۱۷:۳۰
FK Rostov
۲
۱
Aalesunds FK
Finished
۱۹:۰۰
Poland
Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok
۱
۰
Cracovia Krakow
Finished
۲۰:۳۰
Wisla Krakow
۳
۲
Arka Gdynia
Finished
۲۳:۰۰
Wisla Plock
۲
۰
Zaglebie Lubin
Finished
۱۸:۰۰
Colombia
Primera B, Apertura
Valledupar FC
۱
۰
Real Cartagena
Finished
۲۳:۳۰
Atletico FC
۰
۰
Cortulua
Finished
۲۳:۳۰
Fortaleza FC
۱
۱
Llaneros FC
Finished
۲۳:۰۰
Tigres FC
۰
۰
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۲۲:۳۰
Turkey Amateur
U21 1. Lig
Umraniyespor
۲
۰
Eskisehirspor
Finished
۱۲:۳۰
Giresunspor
۲
۲
Denizlispor
Finished
۱۳:۰۰
Thailand
Thai League 3
Army FC
۱
۲
Btu United
Finished
۱۲:۳۰
Chamchuri United
۰
۰
Nara United
Finished
۱۳:۳۰
Hungary
U19 League
Budapest Honved
۰
۱
Ferencvarosi Tc
Finished
۱۲:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
VfL Wolfsburg II
۲
۱
SV Eutin 08
Finished
۱۴:۳۰
Hamburger SV II
-
-
SV Drochtersen/Assel
Cancelled
۱۵:۰۰
FC Altona 93
-
-
VfB Luebeck
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Hannover 96 II
۲
۰
VFV Hildesheim
Finished
۱۵:۳۰
BSV SW Rehden
-
-
Eintracht Braunschweig II
Cancelled
۱۶:۳۰
Ireland
Premier Division
Sligo Rovers
۰
۱
Limerick FC
Finished
۲۳:۱۵
Mexico
Primera Division, Clausura
Monarcas Morelia
۲
۱
Lobos B.u.a.p.
Finished
۰۴:۳۰
South Africa
Premier League
Kaizer Chiefs
۱
۰
Cape Town City FC
Finished
۲۱:۴۵
Baroka FC
۰
۰
Chippa United
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Lamontville Golden Arrows
۱
۲
Bidvest Wits
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Campeonato Potiguar
America RN
۲
۱
Globo RN
Finished
۲۲:۳۰
ABC RN
-
-
Assu RN
Finished
۲۲:۳۰
Peru
Primera Division, Verano, Group A
Deportivo San Martin
۱
۱
Universitario De Deportes
Finished
۰۴:۳۰
Comerciantes Unidos
۲
۱
Ayacucho FC
Finished
۲۱:۴۵
Brazil
Paulista, Serie A1
Santo Andre SP
۱
۱
Bragantino SP
Finished
۲۲:۰۰
Ecuador
Serie A, Primera Etapa
EL Nacional
۱
۲
Club Sport Emelec
Finished
۲۰:۳۰
Barcelona SC
۳
۲
Universidad Catolica Del Ecuador
Finished
۰۴:۰۰
Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
Banfield
۱
۱
Boca Jrs
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Victoria NPL2, East
Box Hill United SC
۰
۲
Langwarrin SC
Finished
۰۷:۴۵
Switzerland
Challenge League
FC Rapperswil-Jona
۳
۱
FC Schaffhausen
Finished
۲۱:۳۰
Australia
U20 Queensland National Premier League
Brisbane City
۴
۳
SWQ Thunder
Finished
۱۰:۰۰
Scotland
Championship
Brechin City
۰
۱
Falkirk FC
Finished
۱۸:۳۰
Dundee United
-
-
Dumbarton FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Livingston FC
۴
۱
ST Mirren
Finished
۱۸:۳۰
Queen of The South
۱
۱
Greenock Morton
Finished
۱۸:۳۰
Australia
FFA Cup, Preliminary Round, State Brisbane
Bethania Rams
۴
۰
Logan Metro
Finished
۱۲:۳۰
Algeria
U21 Algerian Ligue 2
CA Batna
۳
۱
Ain Fakroun
Finished
۱۳:۲۵
United Arab Emirates
Division 1
Al-Thaid
۳
۱
AL Urooba
Finished
۱۶:۵۰
Belgium
First Division B, Second stage
Oud-Heverlee Leuven
۱
۱
Kfco Beerschot Wilrijk
Finished
۲۳:۰۰
Union Saint-Gilloise
۱
۱
Cercle Brugge
Finished
۱۹:۳۰
England
League One
Oxford United
۰
۱
Plymouth Argyle
Finished
۱۸:۳۰
Doncaster Rovers
۳
۰
Fleetwood Town
Finished
۱۸:۳۰
Gillingham FC
۰
۰
Walsall FC
Finished
۱۸:۳۰
Southend United
۳
۱
Portsmouth FC
Finished
۱۸:۳۰
Scunthorpe United
۲
۲
Northampton Town
Finished
۱۸:۳۰
Rochdale AFC
-
-
Oldham Athletic
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Milton Keynes Dons
۱
۲
Charlton Athletic
Finished
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۱
۰
Bristol Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Bradford City
-
-
Wigan Athletic
Cancelled
۱۸:۳۰
Shrewsbury Town
۰
۱
Rotherham United
Finished
۱۸:۳۰
Bulgaria
First Professional League
Cherno More Varna
۱
۴
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۹:۰۰
FC Vereya
۰
۵
CSKA Sofia
Finished
۱۶:۳۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۳
۳
FK Septemvri Sofia
Finished
۱۴:۳۰
Tunisia
Ligue 1
US Monastir
۱
۰
CO Mednine
Finished
۱۷:۳۰
Avenir Sportif Gabesien
۱
۰
Stade Gabesien
Finished
۱۶:۳۰
Greece
U19 Football League
Ergotelis
۳
۲
Panachaiki
Finished
۱۴:۰۰
OFI
۳
۱
Kallithea FC
Finished
۱۴:۰۰
Apollon Pontou
-
-
Aiginiakos
Finished
۱۴:۰۰
Scotland
Premiership
Motherwell FC
۰
۱
Kilmarnock FC
Finished
۱۸:۳۰
Ross County
۱
۱
Heart of Midlothian
Finished
۱۶:۰۰
Hibernian FC
۲
۰
Aberdeen FC
Finished
۱۸:۳۰
Partick Thistle
۱
۲
Dundee FC
Finished
۱۸:۳۰
India
Mumbai Elite League
Maharashtra
۲
۱
Kenkre FC
Finished
۱۳:۳۰
Denmark
Superligaen
Silkeborg IF
۱
۱
Lyngby BK
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie B
Empoli FC
۴
۰
Parma Calcio 1913 S.r.l.
Finished
۱۷:۳۰
Perugia Calcio Spa
۱
۰
US Palermo
Finished
۱۷:۳۰
AC Cesena
۰
۱
AS Cittadella
Finished
۱۷:۳۰
Venezia
۳
۱
AS Avellino 1912
Finished
۱۷:۳۰
Foggia Calcio
۳
۰
Carpi FC 1909
Finished
۱۷:۳۰
Virtus Entella
۰
۰
Pescara Calcio
Finished
۱۷:۳۰
US Salernitana 1919
۰
۰
FC Pro Vercelli 1892
Finished
۱۷:۳۰
Novara Calcio
۱
۱
Spezia Calcio
Finished
۱۷:۳۰
England
League Two
Crawley Town
۳
۱
Lincoln City
Finished
۱۸:۳۰
Morecambe FC
۱
۱
Forest Green Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Cambridge United
۳
۱
Grimsby Town
Finished
۱۸:۳۰
Carlisle United
۲
۰
Chesterfield FC
Finished
۱۸:۳۰
Barnet FC
۱
۱
Accrington Stanley
Finished
۱۸:۳۰
Crewe Alexandra
۱
۰
Colchester United
Finished
۱۸:۳۰
Stevenage FC
۴
۱
Yeovil Town
Finished
۱۸:۳۰
Coventry City
-
-
Luton Town
Cancelled
۱۸:۳۰
Newport County
۰
۰
Notts County
Finished
۱۸:۳۰
Cheltenham Town
۰
۲
Wycombe Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Swindon Town
۳
۲
Port Vale
Finished
۱۸:۳۰
Exeter City
۰
۱
Mansfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
1. HNL
NK Istra 1961
۱
۰
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۹:۳۰
NK Osijek
۲
۱
HNK Rijeka
Finished
۱۷:۳۰
France
Ligue 2
FC Lorient
۱
۳
AJ Auxerre
Finished
۱۷:۳۰
Israel
U19 Premier Division 1
Hapoel Rishon Letzion
۲
۱
Hapoel Tel Aviv
Finished
۱۳:۰۰
Maccabi Haifa
۰
۰
Beitar Jerusalem
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Petah Tikva
-
-
Hapoel Ashkelon
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Hapoel Raanana
۱
۰
Maccabi Tel Aviv
Finished
۱۳:۳۰
Thailand
Thai League 2
Trat FC
۲
۰
Ang Thong FC
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
1. Liga
Banik Ostrava
۱
۲
1 FC Slovacko
Finished
۱۷:۳۰
Bohemians 1905
۱
۰
FC Zbrojovka Brno
Finished
۲۱:۰۰
FK Mlada Boleslav
۰
۱
MFK Karvina
Finished
۱۷:۳۰
FC Fastav Zlin
۱
۱
FK Dukla Prague
Finished
۱۷:۳۰
FK Jablonec
۲
۱
FK Teplice
Finished
۱۷:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۱
۰
SK Slavia Prague
Finished
۱۹:۰۰
Algeria
U21 Algerian Ligue 1
USM Bel Abbes
۱
۲
MC Oran
Finished
۱۴:۳۰
AC Paradou
۳
۰
JS Saoura
Finished
۱۳:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FK Gabala
۲
۱
Zira FK
Finished
۱۴:۳۰
FK Sumgayit
۲
۰
Neftchi Baku Pfc
Finished
۱۸:۰۰
Germany
3. Liga
FC Wurzburger Kickers
۱
۱
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
Fortuna Cologne
۱
۰
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۶:۳۰
Hallescher FC
۰
۱
Karlsruher SC
Finished
۱۶:۳۰
Chemnitzer FC
۲
۱
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۶:۳۰
SG Sonnenhof Grossaspach
۰
۰
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen
-
-
SC Paderborn 07
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Werder Bremen II
۱
۳
1. FC Magdeburg
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie C, Girone B
Calcio Padova
۲
۰
Ravenna Calcio
Finished
۱۹:۰۰
Fano A J
۰
۱
Vicenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
US Triestina Calcio
۲
۱
US Albinoleffe
Finished
۱۷:۰۰
Bassano Virtus
۴
۰
Fermana FC
Finished
۱۹:۰۰
AC Reggiana 1919
۱
۰
Santarcangelo Calcio
Finished
۱۹:۰۰
AC Feralpisalo
۱
۱
Teramo Calcio
Finished
۱۹:۰۰
Panama
Liga Nacional de Ascenso
Dep. Municipal San Miguelito
۰
۰
Suntracs FC
Finished
۰۴:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
SpVgg Elversberg 07
-
-
TSV Schott Mainz
Cancelled
۱۶:۳۰
Röchling Völklingen
۰
۳
Offenbacher Kickers
Finished
۱۶:۳۰
Stuttgarter Kickers
-
-
1 FC Saarbrucken
Cancelled
۱۶:۳۰
FSV Frankfurt
۲
۱
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۶:۳۰
Wormatia Worms
۱
۰
TUS Koblenz
Finished
۱۶:۳۰
SSV Ulm 1846
-
-
TSV Steinbach
Cancelled
۱۶:۳۰
Hessen Kassel
-
-
TSG 1899 Hoffenheim II
Cancelled
۱۶:۳۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group VI - Tenerife
Eud Las Palmas Llamoro
۶
۰
AD Anaza
Finished
۰۰:۳۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group VI - Las Palmas
CD Yone La Garita
۱۲
۰
Castillo CF
Finished
۰۰:۰۰
England
National League
AFC Fylde
۰
۱
Leyton Orient
Finished
۱۸:۳۰
Aldershot Town
۱
۲
Macclesfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Boreham Wood FC
۲
۱
Gateshead FC
Finished
۱۸:۳۰
Chester FC
۳
۱
Eastleigh FC
Finished
۱۸:۳۰
Halifax Town
۱
۲
Ebbsfleet United
Finished
۱۸:۳۰
Guiseley AFC
۱
۳
Maidenhead United
Finished
۱۸:۳۰
Hartlepool United
۳
۲
Woking FC
Finished
۱۸:۳۰
Maidstone United FC
۰
۱
Barrow AFC
Finished
۱۸:۳۰
Solihull Moors FC
۳
۲
Dover Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Sutton United
۱
۱
Wrexham FC
Finished
۱۸:۳۰
Torquay United
۰
۳
Dagenham & Redbridge
Finished
۱۸:۳۰
Tranmere Rovers
۱
۰
Bromley
Finished
۱۸:۳۰
Ukraine
Premier League
Stal Kamyanske
۲
۰
FC Oleksandria
Finished
۱۵:۳۰
Vorskla Poltava
۱
۰
Veres Rivne
Finished
۱۸:۳۰
Wales
Premier League, Relegation Round
Llandudno FC
۳
۲
Carmarthen Town AFC
Finished
۱۸:۰۰
Newtown AFC
۱
۲
Barry Town
Finished
۱۸:۰۰
Algeria
Ligue 1
USM Bel Abbes
۲
۵
MC Oran
Finished
۱۸:۳۰
Paradou AC
۳
۰
JS Saoura
Finished
۱۸:۳۰
Morocco
Botola
CRA De Hoceima
۲
۱
OCS Olympique De Safi
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
League One
Airdrieonians
۲
۱
Queens Park FC
Finished
۱۸:۳۰
Albion Rovers
۲
۲
Raith Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Arbroath FC
۰
۰
Alloa Athletic
Finished
۱۸:۳۰
AYR United
۳
۰
East Fife FC
Finished
۱۸:۳۰
Forfar Athletic
۵
۱
Stranraer FC
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
Superliga
FC Vion Zlate Moravce
۱
۴
FC Spartak Trnava
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Svenska Cup, Group 6
IFK Norrköping
۱
۱
Helsingborgs IF
Finished
۱۸:۳۰
Ghana
Premier League
Liberty Professionals
-
-
Sogakope Wafa
Cancelled
۱۸:۳۰
Berekum Chelsea FC
-
-
Dreams
Cancelled
۱۸:۳۰
WA All Stars FC
-
-
Ebusua Dwarfs
Cancelled
۱۸:۳۰
Hearts of Oak
-
-
Ashanti Gold FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Karela FC
-
-
Eleven Wonders FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Bechem United
-
-
Medeama SC
Cancelled
۱۸:۳۰
Elmina Sharks
-
-
Aduana Stars
Cancelled
۱۸:۳۰
India
Indian Super League
Northeast United FC
۰
۱
Kerala Blasters FC
Finished
۱۸:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen
۳
۰
SC Wiedenbrück
Finished
۱۶:۳۰
Westfalia Rhynern
-
-
Wuppertaler SV
Cancelled
۱۶:۳۰
SC Verl
۰
۱
Fortuna Dusseldorf U23
Finished
۱۶:۳۰
SV Roedinghausen
-
-
TUS Erndtebrueck
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Wegberg-Beeck
-
-
1. FC Koln II
Cancelled
۱۶:۳۰
Wales
Premier League, Championship Round
Cardiff Metropolitan University
۱
۳
Cefn Druids AFC
Finished
۱۸:۰۰
France
National
Red Star FC
۰
۱
Grenoble Foot
Finished
۱۷:۳۰
Macedonia
1. MFL
FK Renova
۰
۰
FK Sileks Kratovo
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
SpVgg Greuther Fürth II
-
-
SpVgg Bayreuth
Cancelled
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
SV Babelsberg 03
-
-
FSV 63 Luckenwalde
Cancelled
۱۶:۰۰
VfB Auerbach
-
-
FSV Budissa Bautzen
Cancelled
۱۶:۰۰
Israel
Liga Alef North
Hapoel Kafr Kanna
-
-
Hapoel Um El Fahem
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Egypt
2nd Division
Serameka
۱
۲
Ittihad El-Shorta
Finished
۱۶:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo VI
CD Laguna Sad
۰
۲
Ud Las Palmas
Finished
۱۵:۳۰
Cyprus
1st Division, Women
En Thoi Lakatamia
-
-
Apollon Limassol LFC
Finished
۱۲:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Clausura
CD Petapa
۲
۱
Deportivo Malacateco
Finished
۰۵:۳۰
Sweden
Svenska Cup, Group 4
GIF Sundsvall
۴
۲
Norrby IF
Finished
۱۸:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید